RTA - Inzenieru Fakultate - Microsoft Imagine WebStore

Jau no 2006.gada Rēzeknes Augstskolas(tagad RTA) Inženieru fakultāte piedalās programmā MSDN(r) Academic Alliance, tad Microsoft DreamSpark for Academic Institution un no 09.2016 Microsoft Imagine, kas piedāvā visaptverošu ekonomisko resursu bāzi, kura akadēmiskajām laboratorijām, mācību spēkiem un studentiem sniedz iespēju izmantot vismodernāko tehnoloģiju.

Samaksājot gada abonēšanas maksu, Inženieru fakultāte iegūst piekļuvi pilnam Microsoft izstrādes rīku, serveru un platformu komplektam, kā arī saņem ikmēneša jauninājumus viena gada garumā. Īpašas programmas licences ļauj abonentiem instalēt programmatūru visos laboratorijas datoros apmācības un zinātniskos nolūkos. 

Inženieru fakultātes studenti, kas pieteikušies uz mācību kursiem, kurus piedāvā fakultāte, drīkst programmatūru lejupielādēt, lai instalētu to savos datoros un izmantotu studiju darbu vai personīgo projektu izstrādāšanā, - ne fakultātei, ne studentam par to nav jāmaksā papildus.

11.02.2019. Imagine subscription is now Azure Dev Tools for Teaching

Your Imagine subscription has automatically transitioned to an Azure Dev Tools for Teaching subscription. The only change to your subscription is the name and where students and faculty will access the subscription services.

Additional subscription benefits

With Azure Dev Tools for Teaching, you’ll continue to enjoy the same tools you’ve been using as part of Imagine. Plus, you’ll be able to:

  • Manage and access software through a centralized online location that eliminates the need to maintain a webstore or an internal site.
  • Provide your academic users with access to software and the Azure cloud platform through one online portal. Verified students can also get free access to Azure without a credit card, plus USD100 in credit.
  • Give your academic users one-stop access to additional training and learning materials via Microsoft Learn.


Programmas administrators 
Mihails Kijaško 
ra.msdnaa[at]ru.lv